image/svg+xml درباره image/svg+xml

استودیو عکس و فیلم خاطره در بدو تاسیس با هدف ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری ایجاد گردید، از این رو با کسب تجربه های ارزنده در رشته های مختلف مرتبط و همچنین افزایش سطح علمی و عملی همکاران خود، قدمهای موفقی را در جهت کسب رضایتمندی مشتریان خود برداشته و سهم مناسبی از تقاضای بازار را پاسخگو می باشد.
این مجموعه به همت کارشناسان جوان ومتخصص و همچنین با استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های مدرن آماده ارائه خدمات در شاخه های زیر می باشد:

 

- دپارتمان تبلیغات، بازاریابی و برندینگ

آنچه که امروز به عنوان تبلیغات نو و جدید می‌شناسیم،ماحصل پیشرفت های تکنولوژی است و استفاده از این امر عامل پیشی گرفتن از رقبا می باشد . ما برای شما تبلیغاتی ارزان ، فراگیر ، ماندگار ، هوشمندانه‌ با پشتیبانی شبانه‌روزی و در هر مکانی که باشید به ارمغان خواهیم آورد.

 

- دپارتمان آموزش

روند رو به رشد و ظهور تکنولوژی‎ های نوین امروزه توسعه سریع دانش، علوم و فن‎آوری‎ را در پی دارد.از این رو افراد و سازمان هایی پیشرو محسوب می شوند که به امر آموزش خود و سازمان اهتمام ورزند. گروه آموزشی خاطره با هدف ارایه آموزشهای تئوری وعملی نسبت به برگزاری دوره های کوتاه مدت بهمراه اعطا مدرک معتبر اقدام مینماید.

 

- آتلیه های کودک

کودکان و دوربین عکاسی به یکدیگر وابسته‌اند. از زمان تولد به بعد، از شیر خوارگی تا بلوغ، کودکان همواره توسط دوربین تعقیب می‌شوند. آتلیه کودک خاطره با حضور پرسنلی متخصص و تجهیزاتی مناسب برای سنین مختلف آماده ارایه خدمات در اینخصوص می باشد.

- آتلیه عروس

ثبت لحظات بی تکرار جشن عروسی و ماندگار نمودن آن و برای مرور خاطرات شیرین زندگی توسط بهترینهای این حرفه و ایجاد سبکی متفاوت در این امر از دیگر خدمات قابل ارایه به مشتریان عزیز می باشد.